Career
at Eltechnik

Jobs

Check our current offers
and join our team.

produkcja-wiazek-kablowych

Production worker

We are looking for a person for a production position in a production hall to prepare and assemble electrical wire harnesses.

Expand the offer

Responsibilities:

– assurance of the continuity of production on the production hall
– timely, quantitative and qualitative implementation of production
– preparation and installation of electrical harnesses
– observation of occupational health and safety regulations

Requirements:

– vocational education (experience in the field of electronic work is an advantage)
– independence and good work organisation
– taking care of order and hygiene
– commitment and willingness to work
– dexterity
– good eyesight
– ability of correct colour differentiation
– experience on the production line will be an advantage

We offer the following:

– a full-time job with a contract directly with the company
– possibility of longer cooperation
– competitive remuneration + performance bonuses
– stability of employment

Send your application and CV to: rekrutacja@eltechnik.eu

informatyk

Specjalista ds. informatyki

Poszukujemy osoby do obsługi systemów operacyjnych, ERP, Office 365, a także bieżącej obsługi zgłoszeń i nadzoru nad sprzętem…

Rozwiń ogłoszenie

Obowiązki

  • obsługa systemów operacyjnych na komputerach lokalnych oraz Windows Server i systemów kadrowo-płacowych, finansowo-księgowych oraz ERP
  • realizowanie zgłoszeń dotyczących systemów ERP i komunikacja z firmami współpracującymi
  • obsługa Office 365 pod kątem definiowania oraz zarządzania uprawnieniami i zasobami, usprawnianie i tworzenie przepływów
  • bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników
  • nadzór nad sprzętem teleinformatycznym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu informatycznym
  • podejście zadaniowe
  • kreatywność, obowiązkowość, odpowiedzialność
  • nastawienie na realizację nowych pomysłów, propozycje usprawnień
  • podstawowa znajomość topologii sieci, adresacji, urządzeń aktywnych

Oferujemy

  • pracę w firmie międzynarodowej z ambitnymi zadaniami
  • możliwość nabywania nowych doświadczeń zawodowych w zespole dzielącym się wiedzą
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Zgłoszenie i CV prześlij na adres: rekrutacja@eltechnik.eu

A CLAUSE CONCERNING THE RECRUITMENT OF AN EMPLOYEE, STUDENT, APPRENTICE, AND A TRAINEE.

Dear Sir or Madam,
Pursuant to Article 13, section 1 and section 2 of the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (hereinafter: GDPR), we hereby notify as follows:

1. The Controller of your personal data is ELTECHNIK SP. Z O.O., ul. Ozimska 6, Falmirowice, 46-053 Chrząstowice (KRS [National Court Register] No. 0000683536; NIP [VAT] No. 7543150871; REGON [National Official Business Register] No. 367606899).
2. If you want to receive information about your personal data, please contact us at odo@eltechnik.eu.
3. Your personal data will be processed in order to carry out the recruitment process on the basis of the provisions of the Labour Code, the Civil Code and the consent given – Article 6(1)(c) and (a) – for employment contracts or performance of the contract and the consent given – Article 6(1)(b) and (a) for civil law contracts and to pursue claims.
4. Your personal data will be transferred to the hosting company that enables sending e-mails, recruitment portals, and other entities when it is required by law.
5. Your personal data will not be transferred to third countries.
6. Your personal data will be processed until the end of the recruitment process or until withdrawal of your consent.
7. You have the right to access your data and the right to rectify, erase, limit the processing, transfer, and withdraw your consent at any time, without affecting the lawfulness of the processing that was carried out on the basis of your consent before withdrawal and the right to object.
8. The provision of your personal data is voluntary, but necessary to take part in the recruitment process.
9. You have the right to lodge a complaint with the President of the Personal Data Protection Office (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) if you believe that the processing of personal data violates the law.
10. Your data will not be processed automatically or in the form of profiling.